تور شیراز بهمن ماه
شیراز
Write Review x

Please Note : Once review added cannot be deleted or updated

جزئیات

روز : 3 | شب : 2


شامل موارد زیر


 • بلیط رفت و برگشت
 • ترانسفر فرودگاهی

توضیحات

.

در فصل زمستان بازدید از مناظر طبیعی مانند کوه، جنگل و دریا به دلیل هوای ناپایدار و سرما کمی مشکل است. پس بهتر است کوله بار خود را ببندید و مقصد خود را به مرکز ایران و شهرهای کویری تغییر دهید.

بسیار شنیده‌ایم که بهار بهترین زمان سفر به شیراز است، اما اگر می‌خواهید بی‌تکرارترین منظره‌های زمستانی را ببینید، شهر هزار رنگ شیراز منتظر شماست.  پیاده‌روی در عصرهای شیراز در کنار نارنجی و قرمز درختان خیابان چمران، می‌تواند از هر جاذبه‌ی دیگری برای شما دلپذیرتر باشد. حالا فرصت دارید با تور زمستانی شیراز 3 شب را در این شهر رویایی بگذارنید. علاوه‌ بر آن از شلوغی تابستان و بهار هم خبری نیست و شما می‌توانید با آرامش به دیدن محبوب‌ترین جاذبه‌های شهر بروید.

شهر شعر و راز فرصت دیدن مهم‌ترین مکان‌های تاریخی را برای شما فراهم کرده است. در تور شیراز بخش زیادی از تاریخ، از هخامنشیان تا زندیه پیش روی شما به نمایش درمی‌آید. در تخت جمشید وارد دالان تاریخ می‌شوید و در باغ عفیف آباد گنجینه‌ی هنر ایرانی را از نزدیک خواهید دید. معماری باشکوه و فضای زیبای باغ ارم در هم آمیخته و فرصتی است تا نفس بکشید و عطر بهار نارنج و پاییز را به ریه‌های‌تان وارد کنید.

بعد از گرفتن فال حافظ بر بالای مزار لسان الغیب و در حالی که تنها چند قدم با او فاصله دارید، به خیابان روبه‌روی مزار او بروید تا فالوده‌ی شیرازی اصل را بچشید و طعم بهشت را احساس کنید. پیشنهاد ما به شما این است که در این سفر لذت بخش پاییزی کلم پلوی شگفت انگیز و سالاد شیرازی کنارش را از دست ندهید!

قیمت بسیار مناسب تورزمستانی شیراز این سفر برای‌تان بسیار دلچسب‌تر خواهد کرد. نگران بیمه‌ی سفر و جزئیاتش هم نباشید چون این‌ها برای سفرزون در اولویت هر توری است. کارشناس‌های سفرزون با شماره‌ی 87112 (021) در خدمت‌تان هستند تا پاسخ سیرتاپیاز تور پاییزی شیراز را بدهند.

مقررات و توضیحات فنی تور:

 1. ارائه شناسنامه جدید یا کارت ملی  ،گواهی محرمیت.
 2. بدلیل گارانتی بودن پرواز و هتل هیچگونه تغییر تاریخ و کنسلی امکان پذیر نمی باشد.
 3. به نفر سوم در اتاق همراهان سرویس اضافه تعلق می گیرد.
 4. پرداخت 100% مبلغ در زمان ثبت نام الزامی می باشد.
 5. در صورت جا ندادن هتل ، هتل مشابه جایگزین می شود.
 6. نرخ پکیج براساس پایین ترین نرخ پروازی محاسبه گردیده ، در صورت پر شدن پرواز احتمال افزایش نرخ وجود خواهد داشت.
 7. تحویل اتاق هتل ساعت ۱۴:۰۰ و تخلیه اتاق ساعت ۱۲:۰۰ می باشد.
 8. کودک بالای ۵ سال جهت پذیرش در هتل بزرگسال محسوب می شود .
 9. جهت رزرو گشت مکان های دیدنی شیراز با قیمت مناسب و لیدر مجرب با کارشناس هماهنگ کنید. در صورت رزرو گشت، مبلغ به طور جداگانه محاسبه می گردد.

خدمات تور:

بلیط رفت و برگشت با پروازکیش ایر

2 شب و 3 روز اقامت در هتل با صبحانه

هتل ها و لیست قیمت ها

پکیج پرواز ستاره هتل نام هتل بزرگسال دو تخته (تومان) بزرگسال یک تخته (تومان) کودک بدون تخت (تومان) کودک با تخت (تومان) نوزاد (تومان) توضیحات رزرو